The most beautiful nails

Ahooj, tak vás zdravím zase z Brna, dnes mě čekal první den školy po měsíčním volnu. Zvládla jsem to, ale bude mi trvat, než si na ten režim zase zvyknu. Po škole jsem si byla vyzvednout novou kabelku, do které jsem konečně zainvestovala a doufám, že mi vydrží. Pokud byste chtěli, napíšu na e-shop recenzi, mají tam super ceny a další výhody, já byla moc spokojená :) Zítra asi zajdem s Tomáškem někam do kavárny, dlouho jsme v žádné nebyli. A v této souvislosti vám prozradím, že tento týden se tu objeví první článek o brněnských kavárnách, které vám chci doporučit, těšte se! O článek nebo články tohoto typu jste si někteří psali, tak doufám, že se vám to bude líbit.


O tomhle miláčkovi jsem vám už psala, netrvalo to dlouho a mám ho na nehtech, prostě mu nešlo odolat! No a já ho tímto pasuji na nejkrásnější lak v mé sbírce, neustále se na něj musím koukat, vypadá prostě královsky. A pokaždé jinak, jednou mi přijde zlatý, pak v něm vidím i stříbrnou a do toho ty narůžovělé glitry, nádhera :) Zatím vám nemohu poreferovat o výdrži, mám ho na nehtech teprve druhý den, ale vypadá to na stejnou výdrž jako u jiných laků Colorama, které mám, recenze si můžete přečíst TU a TU.

Jedná se o odstín 220 z limitované řady Brocades. Malinko se děsím odlakování, ale jsem ochotna mu to odpustit, za to, jak skvělý je. A jak se líbí vám?

20 komentářů

 1. Je vážně přenádherný ale já se přesvědčuji, že ho nepotřebuju, mám podobný!

  OdpovědětVymazat
 2. Je nádherný :)) No to odlakování je někdy pořádná dřina :D

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Je opravdu krásný! Asi o něm sama popřemýšlím :)

  OdpovědětVymazat
 4. Když se na něj dívám, tak vypadá krásně, ale na sobě si ho nějak nedovedu představit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mám ho taky, je nádherný! Ale odlakování je sakra boj :D A taky mi přijde, že se mi docela brzo začal loupat, určitě dřív než jiná Colorama :)

  OdpovědětVymazat
 6. ten je tak nádherný, já na něj ale nikde nemůžu narazit :(

  OdpovědětVymazat
 7. Na ten článek se moc tesim, to bude něco pro me. Man rada Brnoi jeho kavárny, ale nejraději porad chodim do te stejné, takže se necham rada inspirovat a přinutit k návštěvě jiné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A do které chodíš? Třeba zase doporučíš nějakou ty mně :)

   Vymazat
 8. Hezký lak. tahle kolekce se mi líbí!

  OdpovědětVymazat
 9. Nemohu ho nikde sehnat :((

  OdpovědětVymazat
 10. Ten se mi líbí natolik, že si ho asi pořídím na svůj maturák :)!

  OdpovědětVymazat
 11. nádherne vyzerá, vo fľaštičke by ma nechytil za srdce..., ale takto...krása!:)

  OdpovědětVymazat
 12. je nádhernej, proč jsem je u nás nikde neviděla?!? :(

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za každý komentář :)