Fuj, včera jsem v noci vůbec nemohla usnout, o to horší bylo dnes ráno vstát. Hned mě čekala písemka z matiky, debilností jsem pokazila jeden příklad ze dvou. V AK jsme se dívali na animovanou Farmu zvířat, super doplnění ke knížce, kterou jsem četla a hodí se mi to ke dvěma předmětům u maturity :) Odpoledne jsem byla v knihovně a půjčila si už skoro poslední knížky k maturitě. Ale už vás nebudu nudit, koukněte na fotky, co se mi nasbíraly :)
Stylová ruka, co? Ty hodinky si koupil za 50Kč, mít ne-plastový pásek, jsou dokonalé :)
Tahle fotka už se objevila na FB stránkách blogu, horká čokoláda - vepředu kokos, vzadu bílá s oříšky, výborné obě ♥
Láska! Za ten necelý týden, co ho mám, jsem nenasadila setový objektiv, pořád jenom fotím s padesátkou a miluju ji :)
Návrat do dětství - až do nedávna jsem neměla stráášně dlouho lízátko! A jak bylo dobré.
Miluju to rozostřené pozadí!
V pátek se jdu zas konečně ostříhat, už to mám moc dlouhé. A hned pak šup k volbám :)
Dnešní večeře - domácí ovesná kaše se skořicí a máslem + jablka a kiwi :)
Již zminované knihy. Ten Pygmalion je nějakej divnej, je to z Národního divadla jakoby. Nezdá se vám to nějaké tenké? Já viděla My fair lady, což je natočené podle Pygmalionu, a přijde mi, že by ta knížka (divadelní hra of course) měla být tlustší. Nečetl to někdo z vás? :D
38 komentářů
Na pevnou padesátku pořád koukám a uvažuji, jestli do ní jít, nebo ne. Mám taky Nikona, ale do budoucna bych chtěla Canon, tak nevím, jestli se mi to vyplatí.
OdpovědětVymazatMůžu se zeptat, na kolik tě vyšla?
Tyjo to slyším málokdy, že by někdo přecházel z Nikonu na Canon nebo naopak. Já jsem teda s Nikonem moc spokojená a slyšela jsem, že s tou pevnou 50 má Nikon lepší ostření než Canon. Ale je to na tobě :)
VymazatKupovala jsem ji přes paladix.cz za 3800Kč, jinak stojí od 4500 do 5000Kč nová.
Já jsem s Nikonem taky moc spokojená. Akorát, co se týče objektivů, nikon je má neskutečně drahé. Canoňácké objektivy jsou super, a s tou padesátkou nevím, nemyslím, že by to byla pravda. Fotí skvěle :-))
VymazatTo je pravda, Canon objektivy jsou daleko levnější :)
Vymazatpekné fotky :-)
OdpovědětVymazatJÁ CHCI TAKY PEVNOU PADINUU! Svět se zbláznim a všichni jí maj a Žaneta je zase pozadu a nikdo se nemá k tomu, aby jí jí koupil :D:D
OdpovědětVymazatNa Farmu zvířat mám zrovna pozítří "referát" a taky jsem si stáhla animáč, že na to ještě předtím kouknu, popřípadě, kdyby mi zbyl čas, tak i něco pustím :)
A hodinky jsou super... k burgundy se hodí dokonale!
Já na ni taky šetřila pěkně dlouho, neboj, dočkáš se :)
VymazatV tom filmu jsou minimální rozdíly, jen ze začátku a na konci.
ty tomovy odinky vypadají jako parodie na wewoody. :D :(
OdpovědětVymazata ta horká čokoláda, to je tvoje domácí? já chci bílou s oříšky!!
sakra a musím si taky pohnout už s tou četbou, musím se ještě naučit dějiny umění do měsíce, sranda.
:D Však on to říkal, napiš k tomu, že to jsou wewoody. Říkám jasně, uvidí to Verča a ta ti tak uvěří :D
VymazatNe, tu jsme si dávali v kafárně. A já myslela, že ty už to máš všechno načtené..?!
pevná padesátka ♥♥ ach to je můj sen
OdpovědětVymazatty hodinky jsou uplně super!
OdpovědětVymazatjá se taky cpu jen kaší kvůli rovnátkům už mi leze krkem úplně :D
a padesátku miluju, já jsem zjistila, že ta moje je zase nějaká vadná, ale tentokrát za to nemůžu já už když jsem si ji vybalila tak v čočce byl nějaký kousek plastu, takže sranda, ale funguje jak má naštěstí :D
Já si dělala domácí dnes poprvé, jinak jsem mívala občas ty ze sáčku a nedá se to srovnat :D
VymazatPanebože, ty máš fakt smůlu. Naštěstí, že teda fotí a funguje tak, jak má!
krásné fotky, jinak ovesnou kaši jsem si zkoušela uvařit a vůbec mi nechutnala! Tak třeba mám jen špatný recept, ale dělala jsem ji se skořicí, jablkem a medem... nesnědla jsem ani půlku :-D
OdpovědětVymazatJá uvařila jenom vločky s mlíkem a pakk až na talíři jsem si to posypala skořicí, třtinovým cukrem a polila máslem :) A chutnala mi moc!
VymazatHOBIT!! ♥
OdpovědětVymazatFotky jsou hezké :) a ovesnou kaši mám ráda, jenom bych k ní nedala kiwi :)
OdpovědětVymazatK Pygmalion: četla jsem ho je uzoučky ale celý příběh, během chvilky je přečtený. A čte se hezky. :)
Já k ní nechtěla jen jablka, tak jsem si dala ještě kiwi a moc se to nehodilo, pravda :D
VymazatJé tak děkuju za info!
večeře? :D to se vůbec nehodí...
OdpovědětVymazathezký random :)
krásné fotky, mjamii ta kaše vapadá výborně
OdpovědětVymazatpevná padesátka?
super fotky :) animovanou farmu jsem ještě neviděla ale je mezi filmy, na které se chci podívat :)
OdpovědětVymazatpadesátku bych chtěla taky :D fotí pěkně :)
OdpovědětVymazatTaky potvrzuju, že ten Pygmalion je tak kraťoučký. :) Ale čte se fakt dobře, mně se to moc líbilo :)
OdpovědětVymazatjoo, to rozostřené pozadí je fakt boží :)) skvělý fotky!
OdpovědětVymazattá prvá foto je super :)
OdpovědětVymazatHmmm, horká čokoláda... :)
OdpovědětVymazatTak tu čtu, že jsi z KM, já tam chodila taky na gympl, ale na AG. :D
Máš moc pekný blog, tak se přidávám k followerům.
Ela
Jé, vážně? Stává se to málokdy, ale pár lidí z okolí už mi tu psalo, vždycky mě to potěší :)
VymazatMiluju ovesnou kaši♥ A ten foťáček závidím:)
OdpovědětVymazatty seš uplně roztomilá :D miluju tvůj úsměv :-* a koho volíš ?
OdpovědětVymazatKrásné random fotky :) A jestli je tohle focené tím novým objektivem, tak je skvělý! :)
OdpovědětVymazatDěkuji Johanko. Některé jsou novým, některé ještě setovým :)
Vymazatmiluju random posty :)
OdpovědětVymazattie hodinky sú dokonalé. odkiaľ?
OdpovědětVymazatTom je koupil na blešáku v Brně, myslím, že nemají žádnou značku.
VymazatTaké mám zálusk na nějaký nový objektiv, uvažuju i o té padesátce, ale uvidíme :)
OdpovědětVymazatKaši si taky ráda dělám, nedávno jsem si do ní dávala kiwi a naopak mě překvapilo, že taková kombinace mi hrozně chutnala :D
A také potvrzuji, že Pygmalion je kraťoučký.
Rozhodně ji můžu doporučit, fotí skvěle :) Já chci do budoucna ještě nějaký teleobjektiv vyzkoušet, ale uvidíme. Taky mě láká fisheye, ale to je spíš jenom tak pro zábavu, za chvilku to omrzí.
VymazatTak to jsi dobrá, že už finišuješ s četbou k maturitě :) já jsem neměla vše přečtené ještě ani když jsem tam šla :D
OdpovědětVymazatVidím, že jíš a piješ samé mňamky ;))
Ale zvládla jsi to! Spousta lidí to vůbec nečte, když umíš okecat všechno kolem a naučíš se děj, který v tom nehraje zas až takovou roli, tak jsi v suchu :)
VymazatSamé dobroty, po kterých ale budu tlustá :D
Ovsená kaša vyzerá veľmi veľmi chutne :) Milujem kaše takisto. Fotíš veľmi pekné fotky :)
OdpovědětVymazatDěkuju moc za každý komentář :)