Konečně se malinko ochladilo! U vás taky? Včerejší malý výlet jsem si užila, tak bych vám dnes chtěla ukázat fotky. Schválně je článek zařazený ve třech rubrikách, protože nepatří vyloženě do jedné :) A ten outfit berte s rezervou, přece jenom tenisky do lesa byly potřeba!
The weather is finally less hotter! Is it the same in your place? I enjoyed yesterday's little trip so I'd like to show you some photos. This post is in three categories because it doesn't fit only to one of them :) And don't take the outfit seriously, I needed to wear these sneakers to the woods!
Tílko - secondhand, šortky - secondhand (Stradivarius), tenisky - Deichmann, náušnice - ??
Vaření oběda na ohni jsem dlouho nezažila, skvělý zážitek!
Ano, paní kuchařka krájí ingredience na "prkýnku" :D
Domeček pro skřítky. Taky jste stavěli, když jste byli malí? :)
35 komentářů
jé domečky pro skřítky jsme stavěli na škole v přírodě asi ve třetí třídě :D pěkné fotky :)
OdpovědětSmazatPekné fotky, veľmi ti to pristane :)
OdpovědětSmazatstrayalley.blogspot.sk
GIVEAWAY
ty domečky jsme milovala !! kdyby mi nebylo trapně, postavím si nějaký i teď :)
OdpovědětSmazatStrašne pekne fotky!! taky pekny štyyl maju tie prve sttyri fotky :)
OdpovědětSmazatjéé, domečky si úplně pamatuju! hrozně mě vždy bavilo je stavět, dělat jim k tomu bazén a tak :)
OdpovědětSmazatnádherný fotky :)
OdpovědětSmazatty fotky jsou krásné, takové vážně lesní :)
OdpovědětSmazatTento sestřih ti moc nesluší, lepší jsi měla ty delší vlasy předtím.
OdpovědětSmazatTak to jsi teprve druhá, co si to myslí, jinak mi to každej chválí, že to mám daleko lepší než ty dlouhý vlasy :) Ale děkuju za názor.
Smazatpaní je hustá, všude jenom kritizuje.:) anet
SmazatNevím jak u jiných, ale u mě teda rozhodně nekritizuje pořád :) Tohle je snad poprvé a já to beru, proč ne.
Smazattady jsi nádherná!!:)
OdpovědětSmazatDomeček pro skřítky je boží :)
OdpovědětSmazatNa domečky si vzpomínám, to bylo něco na co se nezapomíná. Zlaté dětství, lituji toho jaké májí dětství dnešní děti :/
OdpovědětSmazathttp://kass-enka.blogspot.com/
To máš pravdu. Tom mi právě říkal, že jak tam děcka přijely, tak vybalily repráky a mobily a mp4ky.. Ale není to ještě zas tak hrozný, že by si neuměly hrát i venku :)
Smazatjúj parádny výlet!!krásny les a moc ti to pristane!.)
OdpovědětSmazatmoc se mi líbí ta barva tenisek a tílka :)
OdpovědětSmazatSluší ti to! Na ty domečky z mechu a klacků si dobře vzpomínám, na táborech jsme to tvořili skoro pořád! :D :)
OdpovědětSmazatJá nestavěla domečky pro skřítky ,ale pro broučky :D
OdpovědětSmazatsi nádherná :)
OdpovědětSmazatSrdečne Ťa pozývam na moju Giveaway! :)
http://moonlightdreams-miadra.blogspot.sk/
jéé takový domečky jsme dělali taky! :D a mňam ta polívka.. to mě láká :D asi zajdu do lesa si tam uvařit taky nějakou :D :D
OdpovědětSmazatTaková polívka/guláš, mohlo to být hustší, ale i tak to bylo strašně dobrý, musím se pochválit :D Zajdi, fakt to stojí za to!
SmazatTady ti to strašně sluší.
OdpovědětSmazatkoukám, že máte dobrý second hand!
OdpovědětSmazatanoo, taky jsem stavila, pod stanem, na táboře
u nás je stále teplo ale má sa ochladiť :) sekne ti to! :)
OdpovědětSmazatMňam, kotlíkový guláš. Za chvíli jedu na tábor a taky mě čeká :)
OdpovědětSmazatPravý zálesácký.. :)) no, kde jsou ty časy na to můžu jedině říct...tyto tábory jsou uplně plné té nostalgie..no, máš štěstí, že se jich můžeš účastnit aspoň takto.. :)
OdpovědětSmazatVýlet musel být fajn :-)A outfit bych neřešila i tak ladíš :-) Já mám ráda velká vedra, ale je dobré si trochu od toho odpočinout, když se venku ochladí :-)
OdpovědětSmazatStrašně krásná barva tílka:)
OdpovědětSmazatOoo tak to vaření na ohni a tak vypadá skvěle. :) To musel být dobrý zážitek. :D A modrá barva ti sluší. :)
OdpovědětSmazatMoc pěkné fotky... poradíš? Jak se prosím dělá menu pod záhlavím?
OdpovědětSmazatDáš si v rozložení blogu pod menu HTML kod a do něj vložíš obrázek a odkaz, na který chceš, aby ti obrázek směřoval. Najdi si na netu návod na klikací ikonku :)
Smazatu nás sa neochladilo vôbec :/ stále strašne moc dusno ... inak krásne fotky, pristane ti to :) modrá ti vážne ide :)
OdpovědětSmazatsuper fotky, vyzeras ako lesna modra vila..a velmi ti to pristane
OdpovědětSmazatSuper fotky a náhodou tenisky vypadají dobře (určitě by k tomu žádné podpadky nešly) :)
OdpovědětSmazatDěkuju moc za každý komentář :)