Video - sexta B + photos from making of

Většina z vás psala, že chce vidět naše video. Ale upozornuju, že asi většinu nepochopíte, jelikož ty forky jsou hodně zaměřený na lidi ze třídy a naši školu :) A na konci ten externí spolupracovník, to je náš spolužák, který nechodil do školy a měl vyletěl, ale opět mu to prošlo, takže tento vtípek nám nevyšel :D Na začátek máte i trailer k tomuto "celovečernímu" filmu a aby to nebylo tak suché, připojuju i pár fotek z natáčení na chatě.
Most of you wrote that you want to see our video. But I warn you that you won't understand most of the jokes, because they are focused on people from our class and our school :) In the end, that "outside co-worker", it's our classmate who didn't go to school and he was supposed to be kicked out of our school, but he stayed, so this joke kinda didn't work out for us :D For the begging you can watch also a trailer of this "whole-evening" movie and you can see also some photos of making the video in the cottage.

Vidíte, že některé fotky jsou hodně, ale hodně nakalené, takže ty vůbec neřešte a zasmějte se :D Byla to nejlepší akce s naší třídou, od té doby ty lidi skoro všechny tak nesnáším.. Ještě že si od nich 2 měsíce odpočinu!
As you can see, we are sooo drunk in some photos, so don't worry about it and laugh :D It was the best party with our class and since that weekend I hate almost every person of our class.. Fortunately I'll have a rest of them for 2 months!

16 komentářů

 1. great ! ;)

  http://paticee.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. to vypadá že jste si to užili !
  já ho nedostanu , dostanu pouze povolení že si foták mužu koupit za svoje peníze , na který si šetřím :)

  OdpovědětVymazat
 3. já chodila na základní na komenskou a ty?

  OdpovědětVymazat
 4. Doufám,že sis to užila. ;)) Vypadá to dobře.Pěkné fotky. <3

  OdpovědětVymazat
 5. Vtipný! Partička k pohledání! Jé, úplně mi to připomnělo pár let zpátky ;-).
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 6. Ach Kokoska! :D
  Ja som sa táák nasmiala :D
  Ak urobíte aj v septime takéto podobné video! Jaj! Úžasné! :D Chválim :)

  OdpovědětVymazat
 7. Video je perfektní :D Skvěle zahráno, natočeno, prostě všechno! Paráda! Vážně koukám..

  OdpovědětVymazat
 8. to ste mali super ukončenie! :)

  OdpovědětVymazat
 9. To je mega! :D Vyhrali ste sa s tým, proste super!

  OdpovědětVymazat
 10. wow!to video je užasný:D nejvíc mě baví ten kluk, co se svlíknul,:D to bych nedala!:D

  OdpovědětVymazat
 11. určitě ti něco dovezu si piš!!a napíšu ti taky určitě:))děkujii<3 :) a gratuluji ti k 100 followerů:))

  OdpovědětVymazat
 12. Jste zlatí, jsem ráda, že jsme vás pobavili :D Ano, přesně na takové kraviny nás užije a spolužák, co to video natáčel a hrál si s efekty, je na tohle prostě borec, nebýt jeho, jsme v řitce! Pak ještě Ríša, který četl titulky, má úžasně vyhulenej hlas, takže to zní komicky. A Jirka, ten nahý kluk, je prostě takovej blázen, kterej ani nemusí být opilý, aby takhle nahý vyběhl ven a nechal se natáčet :D

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za každý komentář :)